Art Déco

Art Déco

KLÄDSKÅP, C.W.S. Cabinet Factory, London, England, 1930-tal.

Betsad ek. Upptill med vågformad dekor. Dörrpar. Bakomliggande inredning i form av klädhängare med krokar, ett hyllplan, spegel. Bredd 117, djup 44, höjd 188 cm. Nyckel finns.

Slitage, repor. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
3 000 SEK