CIGARRETUI, silver, Ryssland 1896-1908. Vikt ca 195 gram.

Rektangulär med rundade hörn, niellodekor av bla hästanspänd trojka. Längd 11,5 cm.

Slitage, repor. Undertill med graverat monogram.

Lähtöhinta
3 000 SEK