CIGARETTETUIER, 2 st, silver, svenska importstämplar, 1900-tal, total vikt 105 g.

Ett med randig dekor. Längd 9,5- 8,5 cm.

Bruksslitage. Senare gravyr. En med mindre spricka, mindre buckla samt mindre glipa mellan delarna.

Lähtöhinta
1 500 SEK