SALONGSGRUPP, 6 delar, Ryssland/Balticum 1800-tal.

Soffa, längd 186, bredd 80, höjd 102 cm+krön 19 cm. Bord med oval form på fyrdelad pelarfot. Längd 117 cm, bredd 77 cm, höjd 70 cm. 4 karmstolar, längd 52, bredd 54, höjd 93 cm.

Soffa med skador, lagningar, senare sits, bord med slitage, stolar med slitage, varav två med senare sits.

Lähtöhinta
15 000 SEK