STOLAR, 3 st, "Nxt", Peter Karpf, Swedese, 1900-talets slut.

Lackerad, skiktlimmad bok, varav två med färg. Stapelbara.

Bruksslitage, mindre fläckar och märken. Smärre spricka och repor.

Lähtöhinta
2 000 SEK