Louis Poulsen

(Tanska)
Louis Poulsen
(Tanska)

TAKLAMPOR, 2 st, PH Pendel, Poul Henningsen för Louise Poulsen, Danmark.

Skärmar i glas samt metall. Kromad upphängning. Diameter 46 cm. Höjd 40 cm.

Sprucket glas, skev skärm, metallskärm ej original. Repor, slitage, ej funktionstestad.

Lähtöhinta
3 000 SEK