BARSTOLAR, 4 st, märkta Polexim, Danmark, 1900-talets andra hälft.

Underreden i blankkromad metall med pallsitsar klädda i konstskinn. Tre stycken höjd 82, en höjd 80 cm.

Bruksslitage, rostangrepp, mindre fläckar, smärre reva. En senare sits, något avvikande. Källardoft.

Lähtöhinta
2 000 SEK