BYRÅ, gustaviansk stil, 1800-tal.

Vitmålad. Snedställda hörn. Två lådor. Bredd 95, djup 47,5, höjd 80cm.

Bruksslitage. Senare målad. Kompletterad, senare beslag. Nyckel saknas. Avaimet puuttuvat.

Lähtöhinta
4 000 SEK