BYRÅ, J. Hultgren 1922, Malmö. Snickare Olof Lindén.

Skiva i kolmårdsmarmor med snedställda hörn. 3 lådor med draghandtag. Intarsiadekor. Snedställda hörn. Längd 100 cm. Djup 50 cm. Höjd 77 cm.

Slitage. Märken och repor. Mindre fanérskador.

Lähtöhinta
2 000 SEK