SPELBORD, nyrenässans, omkr 1900.

Ek. Rektangulär uppfällbar skiva, svarvade ben. Längd 88, bredd 43, höjd 76 cm.

Slitage, smärre hack och repor.

Lähtöhinta
1 500 SEK