Online-teemahuutokaupat
Gunnel Nyman – Eternal Beauty in Glass F787
Huutokauppa:
Curated Timepieces – January F758
Huutokauppa:
A Classic Selection F752
Huutokauppa:
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
Modern Design, Timeless Weave E1292
Huutokauppa:

KISTA, sent 1800-tal.

KISTA, sent 1800-tal.

Rektangulär form med lätt välvt lock. Detta försett med gångjärn. Fackinredning med löst plan. Längd ca 87, bredd ca 45, höjd ca 35 cm.

Slitage, repor och märken samt skador, varav en vid ena handtaget. Smuts. Nyckel saknas. Avaimet puuttuvat.

Lähtöhinta
1 500 SEK