TRÄDGÅRDSURNOR, 1 par, gjutjärn, 1900-tal.

Vitmålade. Uppsvängda hänklar. Delvis godronnerade. Kvadratisk fot. Höjd 60. Längd 54 cm.

Något anlupna. Repor och märken. Något lösa handtag.

Lähtöhinta
4 000 SEK