MUMINFIGURER, 4 st, porslin, Berit Ternell för Bobergs Fajansfabrik, Gävle, omkring 1900-talets mitt

Höjd 4-5 cm.

Sedvanligt ytslitage. Snusmumriken med nagg och lagningar.

Lähtöhinta
1 500 SEK