STRÖSKEDAR, 2 st, silver, bla Johan P Grönvall, Stockholm 1810 resp Carl Fredrik Jonssén, Uddevalla 1838. Tot ca 89 g.

Modell Svensk rund, längd 18 cm.

Slitage, bucklor. Uddevallaskeden med lagning.

Lähtöhinta
1 500 SEK