568812

Nils Landberg

(Ruotsi, 1907-1991)
Nils Landberg
(Ruotsi, 1907-1991)

NILS LANDBERG, tulpanglas, Orrefors, signerat.

Rödtonat underfång. Signerad "Orrefors Expo Nu, 312-57. Höjd 44 cm.

Sedvanligt ytslitage.

Lähtöhinta
6 000 SEK
Kuvan käyttöoikeudet