Nystilar

Nystilar

HERRBYRÅ, nyrenässans, 1800-talets slut.

Fanerad. 7 lådor med beslag i mässing. På kulfötter. Bredd 86, djup 58, höjd 142 cm.

Slitage, märken och repor. Ställvis blekt. Maskstunget. Nyckel saknas. Avaimet puuttuvat.

Lähtöhinta
3 000 SEK