DÄCKSTOLAR, ett par, samt BORD, Scandinavian Design Jutlandia, 1900-talets slut.

Teak, detaljer i mässing. Stolar brickmärkta. Bordets längd 50, bredd 50, höjd 43 cm. 2 dynor medföljer.

Slitage, märken, fläckar. Mässingsdetaljer med anlöpningar.

Lähtöhinta
2 000 SEK