KARMSTOLAR, ett par, Bondo Gravesen Snedkerier, Danmark, 1900-talets mitt.

Stomme i lackad ek. Fast stoppad sits och rygg med turkos filtklädsel. Etikettmärkta.

Bruksslitage, repor, märken.

Lähtöhinta
4 000 SEK