FRUKTKNIVAR, 2+2 st, silver, Carl Gideon Renander, Stockholm 1783 resp 1797l. Tot ca 147 gram.

Silverskaft med linjedekor, försilvrade blad. Längd 19,5-20 cm.

Slitage, repor, intryckningar, slagmärken.

Lähtöhinta
2 000 SEK