BYRÅ, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft.

Fanerad med bl a valnöt. Dekor av intarsia. Två lådor, beslag av mässing. Bredd 80. Djup 44. Höjd 75 cm. Nyckel finns.

Repor och märken. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
2 500 SEK