LOUIS VUITTON, portfölj, "Laguito".

Monogram canvas med handtag i ljustskinn, spänne och beslag i mässing. Ett fack bak. Fodrad i brunt. Invändigt fack för papper samt ett fack med dragkedja. Med nyckel. Längd ca 37, höjd ca 28, x djup ca 6 cm.

Bruksslitage, repor samt hål.

Lähtöhinta
5 000 SEK