TÅGLYKTOR, 2 st, Nife, 1900-talets första hälft.

Lackerad metall. Höjd ca 24 cm.

Hårt bruksslitage. Senare lackering. Färgbortfall. Fläckar. En med spricka i glas. Rost. Ej funktionstestade.

Lähtöhinta
1 500 SEK