MATSERVIS, porslin, Eschenbach, Bavaria, Tyskland.

12 mattallrikar.
12 djupa mattallrikar.
12 assietter.
12 brödfat.
2 uppläggningsskålar.
6 uppläggningsfat i olika storlekar.
Såsskål.

Bruksslitage. Märken och repor.

Lähtöhinta
3 000 SEK