MINNESMYNT, 23 st, silver, "Kungariket Sverige", 1900-talets andra hälft. Ca 600 gram.

Föreställande olika svenska regenter. Schatull medföljer.

Obetydligt slitage.

Lähtöhinta
3 500 SEK