FIGURIN, porslin, Lladro. Märkt No. 841. Tillverkningsår 1991.

"A happy encounter". tillverkad i begränsad upplaga om 1500 st. Intyg medföljer. L 54, 34.

Smärre slitage, nagg på bl.a. filtens nedre kant.

Lähtöhinta
4 500 SEK