ARKITEKTBORD, omkring 1900-talets mitt.

Stomme i furu. Rektangulär skiva, delvis glasad. Ställbar. Längd 127, bredd 96, höjd 100 cm. Lösa delar.

Slitage, rost och anlöpningar. Märken, repor. Senare belysning.

Lähtöhinta
4 000 SEK