SKED samt SOPPSLEV, silver, J M Johansson, Göteborg, 1916 och kontrollstämpel Christian F Heise Köpenhamn, 1919.

Uppläggningssked samt såsslev. Längd 18 respektive 38 cm.

Bruksslitage, ytliga repor. Såsslev med gravyr.

Lähtöhinta
1 500 SEK