SOFFA, Peter Hvidt och Orla M-N, France Daverkosen, 1900-talets andra hälft.

Stomme i teak med gavlar i flätad rotting. Lösa dynor med dragkedjsförsedd klädsel. Längd ca 162 cm.

Bruksslitage, repor, märken, enstaka fläckar. Ställvis blekt tyg.

Lähtöhinta
5 000 SEK