GOLVLAMPA, omkring 1900-talets mitt.

Svartlackerad. Två ljuskällor med skärm i plast respektive metall. En arm justerbar. Höjd 140 cm.

Bruksslitage. Färgbortfall. Ej funktionstestad.

Lähtöhinta
1 500 SEK