BARSKÅP, barockstil, 1900-talets andra hälft.

Lövträ, rikt skuren dekor. Överdel med glasat dörrpar med metalldekor bakomliggande barinredning. Utsvängbar låda. Bredd 95, djup 52, höjd 166 cm Nyckel finns.

Bruksslitage, invändig belysning ej funktionstestad. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
3 000 SEK