SOFFA, Chesterfield-liknande modell, 1900-talets andra hälft.

Läderklädsel med djuphäftning. Lösa sittdynor. Längd ca 205 cm.

Bruksslitage, ställvis hårdare. Några rivmärken.

Lähtöhinta
3 000 SEK