Barock

Barock

BORD, barock, 1700-tal.

Senare målning. Skiva av kalksten. En låda i sarg. Kopplad benställning. Kompletterat med senare fotavslutningar. Längd 109. Bredd 60. Höjd 79 cm.

Några avslag på skivan. Slitage, repor och märken. Färgbortfall.

Lähtöhinta
15 000 SEK