SERVISDELAR, 26 st, glas, "Reffla", Arthur Percy, Gullaskruf, formgiven 1952.

Gröntonat glas. Två uppläggningsfat, tre uppläggningsskålar, tre + åtta assietter samt sex + fyra mattallrikar.

Bruksslitage, tre delar med nagg.

Lähtöhinta
2 000 SEK