573764

ARMLÄNK, 18 k guld med berlock i form av ett mynt. Vikt ca 34 g.

X-länk. Längd ca 19 cm. Rund berlock med mynt i mitten. Stämplad Wadlund Carl Robert, Stockholm. Diameter ca 23 mm.

Bruksslitage.

Lähtöhinta
6 000 SEK