BONADSMÅLNING,allmoge.Sydsverige,omkring 1800.

Målad på papper. Bildscen med figurer. Längd ca 2.28 m. Höjd ca 44 cm.

Slitage. Lagningar. Färgbortfall. Krackeleringar. Krackeleringar. Uppfodrad på duk.

Lähtöhinta
5 000 SEK