KÖPMANSDISK, 1900-talets andra hälft.

Gråmålat trä, lådor med numrering. Bredd 140, djup 63, höjd 86 cm.

Slitage, färgbortfall, fläckar och färgstänk.

Lähtöhinta
4 000 SEK