VASER, 5 st, silver, Sverige samt svenska importstämplar, 1900-talets andra hälft, total vikt 360 g.

Olika modeller. Två med fyllda fötter. Höjd ca 13- 18 cm.

Bruksslitage. Repor.

Lähtöhinta
2 500 SEK