HALSRING med HÄNGE, silver och emalj, Sonia Delaunay, Artcurial, Paris, numrerad 260/350. 1900-talets andra hälft.

"Abstraction". Hägnets längd 7 cm. I originalask. Certifikat medföljer.

Smärre slitage.

Lähtöhinta
2 500 SEK