MATBORD, "Asserbro". Design Börje Mogensen för Karl Andersson & Söner.

Furu. Etikettmärkt Karl Andersson & Söner, Design Börje Mogensen. Längd 190 cm, bredd ca 94,5 cm, höjd 72 cm.

Bruksslitage. Repor. Förhöjt. Mindre fläckar.

Lähtöhinta
2 000 SEK