SOFFBORD, Hans J Wegner för Andreas Tuck, Danmark, 1960/1970-tal.

Skiva av wenge, ben av ek. Brännmärkt. Längd 186, bredd 63 och höjd 48 cm.

Smärre slitage. Repor.

Lähtöhinta
3 000 SEK