HYLLSYSTEM med SKRIVBORD, Paul Cadovius, Danmark, 1900-talets andra hälft.

2 väggskenor (höjd 157 cm), 1 skrivbord ( längd 119 och höjd 80 cm) med en uppfällbar skrivklaff (längd 51 cm), 1 tidningshylla (längd 80 och bredd 35 cm), 3 vägghyllor (längd 80 och bredd 22 cm) och 6 konsoler. Cites-intyg medföljer (SJV 174/15).

Smärre slitage. Repor. Skador. Stötskador på skiva och på väggskenor. Skruvar medföljer inte.

Lähtöhinta
4 000 SEK