TAKLAMPA, 1940-tal. Höjd ca 67.

Frostat samt tonat glas. Rundad samt nedåt avsmalnande form. Stomme i mässing. Dekor av slipad dekor. Höjd inklusive hänganordning ca 67.

Slitage, repor och nagg. Ej funktionstestad.

Lähtöhinta
1 800 SEK