URINOAR/FONTÄN, porslin, Kina/Japan, omkring 1900.

Vit glasyr med dekor i blått. Höjd ca 56 cm.

Slitage, krackelyr, nagg, tillverkningsdefekter

Lähtöhinta
2 500 SEK