VÄGGMONTERSKÅP, rokokostil, kring sekelskiftet 1900.

Fanerad i mahogny. Konturerat grön. Spröjsade dörr och sidor. Dörr med bakomliggande hyllplan. Bredd 57, djup 17, höjd 51cm. Nyckel finns.

Slitage. Senare lås. Fanerskador. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
3 000 SEK