SOPPSLEV, silver, Lars Magnus Holm, Kristianstad, troligen 1833.

Svärtat, svarvat trähandtag, längd 43cm.

Bruksslitage. Repor. Avslutande knopp på skaft saknas, bortnött färg. Smärre sprickor.

Lähtöhinta
1 200 SEK