Sex förgyllda teskedar med knoppavslut på handtag En tårtspade med floral gravyr En kakkniv med skuret handtag En smörkniv i modell "Gammal fransk"
Bruksslitage. Fläckar, repor. Sliten förgyllning. Kakniven med monogramgravyr.