ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, Nordiska Kompaniet, formgiven 1928.

Bonad björk. Stoppad senare rutig klädsel.

Ytslitage, smärre repor och fläckar.

Alkuperä - Provenienssi

Beställd till Skånes Stadshypotek.

Lähtöhinta
2 500 SEK