SOFFBORD, kakel "Tenra", Nils Thorsson, Royal Copenhagen, Danmark.

Fanérat i teak. Kakelplattor. Längd 150, bredd 60 och höjd 50 cm.

Smärre slitage. Repor.

Lähtöhinta
1 500 SEK