DOCKA, Käthe Kruse, Tyskland, 1900-talets andra hälft.

Pojke. Otydligt stämpelmärkt under foten. Längd ca 48 cm.

Bruksslitage. Några repor. Keps något blekt.

Lähtöhinta
2 000 SEK