INDUSTRILAMPA, Waldmann-Leuchten, Tyskland, omkr 1900-talets mitt.

Brunlackerad samt kromad metall, Rektangulär skärm. Justerbar höjd /längd, ca 110 cm.

Rewpor, slitage, ej funktionstestad.

Lähtöhinta
1 500 SEK